Współpraca

Cooperation

W kilku zdaniach o początkach

Gonimyslonce.pl powstało w momencie wyruszenia w pierwszą długodystansową podróż, która stałą się blisko półroczną wyprawą dookoła świata. Niedługo minie cztery i pół roku, odkąd oficjalnie gonimy słońce i dzielimy się wrażeniami z podróży na prezentowanej stronie. Trudno nie ewoluować w tak długim czasie, zarówno podróżniczo jak i blogowo. Stopniowo obserwowaliśmy coraz większe zainteresowanie postami, dlatego do informacji czysto opisowych, zaczęliśmy dodawać także szczegółowe i praktyczne .

Działalność inspiracyjna

Po powrocie ze wspomnianej wyprawy podjęliśmy pierwsze współprace reklamowe, powstały artykuły dla innych portali i organizacji. Coraz częściej opowiadaliśmy publicznie o naszych wyprawach oraz prowadziliśmy zorganizowane spotkania z młodzieżą, promując podróżowanie na własną rękę. Ostatnio pojawiło się tutaj wiele zmian, sporo jest jeszcze w planach i systematycznie pracujemy nad udoskonalaniem tego bloga, by stawał się coraz bardziej przyjaznym i zachęcającym miejscem dla czytelników.

Aktualna oferta

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy związanej z podróżami, edukacją oraz kulturą. W dowolnym miejscu na świecie, a także zdalnie. Mamy spore doświadczenie w świadomym eksplorowaniu naszego globu oraz opisywaniu wszystkiego, co jest tego warte. Jesteśmy elastyczni, empatyczni i odpowiedzialni, więc nie spotkaliśmy się nigdy z zastrzeżeniami co do współpracy z nami. Dodatkowo, nasze główne zawody (dziennikarz muzyczny, programista) mogą być bardzo dobrym uzupełnieniem oferty, bądź też jej podstawą. Warto tutaj dodać, że choć lubimy wspólnie podróżować, to nie jesteśmy nierozłączni. Wobec tego, gdy jakiś projekt wymaga tylko jednego z nas, wystawimy godną reprezentację w pojedynczej postaci bez większego problemu.
Nasza strona internetowa ma spory potencjał reklamowy i zmieści odpowiednio dużo ofert, czy poleceń firm, mających jakikolwiek związek z naszą działalnością. Cały czas pracujemy nad jej rozwojem, więc niemal z każdym dniem staje się coraz mocniejszą pozycją w internetowym świecie.

Statystyki

Trudno podać nam konkretne statystyki na ten moment, gdyż systematyczna forma bloga ruszyła bardzo niedawno i dopiero teraz ruch na stronie będzie bardziej ustabilizowany. Jednak pomimo naszej nieregularnej [dotąd] blogowej aktywności, możemy pochwalić się średnią liczbą 4000 wejść na bloga miesięcznie, ponad 2320 followersów na Facebooku, 700 na Instagramie i wciąż rosnącą liczbą obserwujących nasz Snapchat. W planach mamy również rozwój dodatkowych portali społecznościowych (Twitter, YouTube, Google+, Pinterest), z tym, że priorytetem na ten moment jest blog i jego atrakcyjność.

Napisz do nas

kontakt@gonimyslonce.pl

lub poprzez formularz:

Osiągnięcia

Poniżej zamieszczamy loga firm i placówek, które już nam zaufały. W przypadku większego zainteresowania, możemy przesłać konkretne referencje. Natomiast największym osiągnięciem około-blogowym, jest – jak na razie – zdobycie głównej nagrody za najlepszą relację z podróży 2014-2015 roku, która znalazła się w wydaniu książki Przez Świat – informacje turystyczne z całego świata. Tom XIX.

współpraca - loga firm