Główna » O nas

O nas

autor Romek
Ewa i Romek
Kim jesteśmy?
Dwójką przyjaciół, która już ponad dekadę temu postanowiła się pobrać. A ten blog, to wizytówka ulubionej formy naszego życia – tej podróżniczej. 
Na co dzień pracujemy jak normalni ludzie ;) a poza tym: śpimy, jemy i podróżujemy! Ha! Robimy też dużo więcej rzeczy, ale te już niekoniecznie razem. A to co osobno, możecie poczytać klikając na nasze imiona: Ewa lub Romek.
 
Uproszczając wiele kwestii można by powiedzieć, że nasza największa przygoda zaczęła się w momencie wyruszenia w podróż dookoła świata (w 2012 roku). Ale to nie do końca prawda. Bo pierwsze marzenia zaczęły się jeszcze na studiach, gdy postanowiliśmy zamieszkać w Szkocji. A zrealizowanie tego celu było milowym krokiem do rozbudzenia naszej ciekawości świata. I tak życie w Edynburgu, poznawanie Szkocji kawałek po kawałku oraz pierwsze wakacje poza stałym kontynentem sprawiły, że nie było już odwrotu. Reszta przyszła naturalnie. 
 
Aktualnie mamy na koncie ponad czterdzieści odwiedzonych krajów, setki dni spędzonych w podróży, tysiące przemierzonych kilometrów… itd… ale to tak naprawdę tylko liczby. Najpiękniejsze jest to, jak bardzo podróże wpłynęły – i wciąż wpływają! – na nasze życie, czego nas uczą i do jakich prowokują refleksji. Sporo z tego spisujemy tutaj, a będziemy dzielić się tym wszystkim coraz więcej i częściej. 
 
Jeśli jesteś ciekawa(-y) jak powstało GonimySlonce.pl – poczytaj! :)